25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA U6961 UMYWALKA NABLATOWA PRZYŚCIENNA REMI
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Sposób montażu: | Nablatowa |
|---|---|
| Kolor umywalki: | śnieżnobiały |
| Długość umywalki (mm) | 360 mm |
| Szerokość umywalki (mm) | 455 mm |
| Wysokość umywalki (mm) | 120 mm |
| Materiał: | Ceramika sanitarna |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Prezentujemy Państwu piękną i niezwykle funkcjonalną i nowoczesną umywalkę, która w doskonały sposób wypełni Państwa przestrzeń łazienkową zachowując nienaganny wygląd i estetykę wnętrza. Umywalka jest przystosowana do montażu na blacie bądź szafce. Została wykonana z wysokogatunkowej ceramiki sanitarnej.
Dzięki specjalnej fazie produkcji jest trwała i łatwa w utrzymaniu czystości, a kolor nawet po wielu latach nie wyblaknie.