25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA U8007 UMYWALKA NABLATOWA ROYAL IN GOLD MARBLE BLACK MAT
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Sposób montażu: | Nablatowa |
|---|---|
| Kolor umywalki: | złoty |
| Długość umywalki (mm) | 605 mm |
| Szerokość umywalki (mm) | 360 mm |
| Wysokość umywalki (mm) | 160 mm |
| Głębokość umywalki (mm) | 100 mm |
| Materiał: | Ceramika sanitarna |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Umywalka Royal in Gold marble black mat wykonana z wysokogatunkowych materiałów sprosta wymaganiom osób, które cenią sobie jakość.
Dzięki technice w jakiej została wykonywana wierzchnia warstwa umywalki, każdy egzemplarz posiada doskonale gładką strukturę powierzchni.