25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA UMYWALKA NABLATOWA BELINDA MINI STONE MATT
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Sposób montażu: | Nablatowa |
|---|---|
| Kolor umywalki: | imitacja kamienia |
| Głębokość umywalki (mm) | 85 mm |
| Materiał: | Ceramika sanitarna |
| Wysokość umywalki (mm) | 115 mm |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Długość umywalki (mm) | 370 mm |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Szerokość umywalki (mm) | 255 mm |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |