Menu
- Panele Winylowe(96)
- Klamki(203)
- Forniry Kamienne(51)
- Panele Winylowe SPC-ścienne(33)
- Listwy Brodzikowe(19)
- Meble ogrodowe(6)
- Meble salonowe(5)
- Wyprzedaż Paneli(74)
- Szyldy(30)
- Cersanit Akcesoria Łazienkowe(32)
- Oświetlenie(171)
- Akcesoria-Listwy(5)
- Kamień Elewacyjny(24)
- Panele Podłogowe(415)
- Podłogi naturalne(24)
- Akcesoria Podłogowe(65)
- Drzwi(22)
- Płytki ceramiczne - Flizy(321)
- Ceramika Sanitarna(1516)
- Pisuary(1)
- Ceramika dla niepełnosprawnych(3)
- Umywalki(1156)
- Półpostumenty(3)
- Postumenty(1)
- Miski WC(206)
- Bidety(45)
- Kompakty Wc(71)
- Deski Sedesowe(17)
- Stelaże Podtynkowe(160)
- Meble łazienkowe(851)
- Akcesoria łazienkowe(373)
- Baterie i syfony(3192)
- Panele Prysznicowe(247)
- Wanny i Parawany(565)
- Brodziki(332)
- Kabiny i Drzwi prysznicowe(1186)
- Zlewozmywaki(178)
- Chemia budowlana(30)
- OUTLET(107)
- Technika grzewcza(246)
Nowości
Promocje
Promocje
702,00 zł
Cena regularna:
1 051,99 zł
654,00 zł
Cena regularna:
832,00 zł
718,00 zł
Cena regularna:
920,00 zł
399,00 zł
Cena regularna:
504,00 zł
7 296,40 zł
Cena regularna:
9 860,00 zł
7 296,40 zł
Cena regularna:
9 860,00 zł
400,82 zł
Cena regularna:
445,36 zł
6 734,00 zł
Cena regularna:
9 100,00 zł
459,00 zł
Cena regularna:
898,99 zł
533,66 zł
Cena regularna:
592,95 zł
5 609,20 zł
Cena regularna:
7 580,00 zł
Produkt dnia
25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA Umywalka nablatowa Sue Transparent
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Sposób montażu: | Nablatowa |
|---|---|
| Kolor umywalki: | Transparentny |
| Głębokość umywalki (mm) | 145 mm |
| Materiał: | Szkło |
| Wysokość umywalki (mm) | 165 mm |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Długość umywalki (mm) | 400 mm |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Szerokość umywalki (mm) | 400 mm |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Kryształowa umywalka nablatowa Sue to wyjątkowy element wyposażenia łazienki, który łączy w sobie elegancję i funkcjonalność. Wykonana z wysokogatunkowego szkła hartowanego, zachwyca precyzyjnie zdobioną powierzchnią o efektownym, diamentowym wzorze, który pięknie odbija światło, nadając wnętrzu luksusowy charakter. Dzięki swojej konstrukcji jest przystosowana do montażu na blacie lub szafce, co pozwala na swobodne dopasowanie do różnorodnych aranżacji. To doskonały wybór dla osób, które pragną dodać swojej łazience wyjątkowego stylu i elegancji.