25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA B7802 BATERIA UMYWALKOWA Argon Złota Szczotkowana Wysoka
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Typ baterii: | umywalkowa |
|---|---|
| Sposób montażu baterii: | nablatowa |
| Materiał: | mosiądz |
| Kolor Rea: | Złoty szczotkowany |
| Zasięg wylewki (mm) | 145 mm |
| Technologia powłoki: | PVD |
| Typ głowicy: | ceramiczna |
| Wysokość (mm) | 295 mm |
| Średnica podłączenia: | 3/8 cala |
| Perlator: | napowietrzny |
| System BOX: | nie posiada |
| Wężyki w zestawie: | 50 cm |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Model: | Argon |
| Producent: | Rea |
Elegancka bateria umywalkowa Agron w złotym szczotkowanym wykończeniu wyróżnia się nowoczesnym, minimalistycznym designem z subtelnymi ryflowaniami na korpusie, co dodaje jej wyjątkowego charakteru. Wykonana z wysokiej jakości mosiądzu, zapewnia trwałość i odporność na korozję, gwarantując długotrwałe użytkowanie.
Bateria jest przystosowana do montażu na blacie przy umywalce. Dzięki nowoczesnemu designowi i funkcjonalności stanowi doskonałe rozwiązanie do współczesnych łazienek.