25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
DEFRA Zestaw Umywalka + Szafka KIM 1406 DSM
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nazwa produktu:
| Zestaw szafka z umywalką KIM 40 cm | |
| Wysokość | 68 cm |
| Materiał wykonania | front płyta lakierowana, korpus płyta laminowana |
| Kolor | biały |
| Szerokość | 40 cm |
| Zawiasy | puszkowe |
| Gwarancja | 2 lata |
| Informacje dod. | 1 drzwi, podwieszana |
| Głębokość | 22 cm |
| Uchwyt | chrom, dwupunktowy |