Promocje
 LO4_501A Szyld krótki okrągły klucz, slim/MAROKO/KUCHINOX
LO4_501A Szyld krótki okrągły klucz, slim/MAROKO/KUCHINOX

21,01 zł

Cena regularna: 27,64 zł

Najniższa cena: 21,00 zł
szt.
CERSANIT WC KOMPAKT 684 ARTECO CLEANON 020 NEW 3/5 Z DESKĄ DUROPLASTOWĄ, WOLNOOPADAJĄCĄ Z ŁATWYM WYPINANIEM
CERSANIT WC KOMPAKT 684 ARTECO CLEANON 020 NEW 3/5 Z DESKĄ DUROPLASTOWĄ, WOLNOOPADAJĄCĄ Z ŁATWYM WYPINANIEM

702,00 zł

Cena regularna: 1 051,99 zł

Najniższa cena: 1 001,00 zł
szt.
CERSANIT Kompakt PARVA 020 z deską duroplastową
CERSANIT Kompakt PARVA 020 z deską duroplastową

654,00 zł

Cena regularna: 832,00 zł

Najniższa cena: 832,00 zł
szt.
Cersanit kompakt Parva+deska wolnoopadajaca zestaw 218
Cersanit kompakt Parva+deska wolnoopadajaca zestaw 218

718,00 zł

Cena regularna: 920,00 zł

Najniższa cena: 876,00 zł
Kpl
Cersanit Miska zawieszana Delfi z deską duroplastową wolno opadającą
Cersanit Miska zawieszana Delfi z deską duroplastową wolno opadającą

399,00 zł

Cena regularna: 504,00 zł

Najniższa cena: 269,00 zł
Kpl
KFA PARAWAN NAWANNOWY MODERN 2 PROFIL CHROM
KFA PARAWAN NAWANNOWY MODERN 2 PROFIL CHROM

778,60 zł

Cena regularna: 865,11 zł

Najniższa cena: 865,11 zł
szt.
KFA PARAWAN NAWANNOWY MODERN 2 PROFIL BIAŁY
KFA PARAWAN NAWANNOWY MODERN 2 PROFIL BIAŁY

625,51 zł

Cena regularna: 695,01 zł

Najniższa cena: 695,01 zł
szt.
KFA PARAWAN NAWANNOWY MODERN 3 PROFIL CHROM
KFA PARAWAN NAWANNOWY MODERN 3 PROFIL CHROM

1 008,96 zł

Cena regularna: 1 121,07 zł

Najniższa cena: 1 121,07 zł
szt.
KFA PARAWAN NAWANNOWY MODERN 3 PROFIL BIAŁY
KFA PARAWAN NAWANNOWY MODERN 3 PROFIL BIAŁY

778,60 zł

Cena regularna: 865,11 zł

Najniższa cena: 865,11 zł
szt.
KFA PARAWAN NAWANNOWY STANDARD PROFIL CHROM MAT
KFA PARAWAN NAWANNOWY STANDARD PROFIL CHROM MAT

434,37 zł

Cena regularna: 482,63 zł

Najniższa cena: 482,63 zł
szt.
OMNIRES SHELL+ UMYWALKA PODBLATOWA 38X25 CM
OMNIRES SHELL+ UMYWALKA PODBLATOWA 38X25 CM

466,21 zł

Cena regularna: 630,01 zł

Najniższa cena: 397,03 zł
szt.
Produkt dnia
742 DĄB SUMMER AC4 8 mm
742 DĄB SUMMER AC4 8 mm

25,99 zł

m2
Płytka ścienna Oxia Nero 20x50
Płytka ścienna Oxia Nero 20x50

53,90 zł

Cena regularna: 53,90 zł

Najniższa cena: 75,00 zł
m2

OMNIRES OVO M+ umywalka nablatowa/wisząca - lewa, 55 x 38 cm midnight blue mat

1.webp
  • promocja
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 1 320,20 zł

Cena regularna: 1 610,00 zł

1320.20
Najniższa cena od wprowadzenia towaru: 1 610,00 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: OMNIRES
Kod produktu: OVO555UWLMB

Opis

OVO M+  |  umywalka nablatowa/wisząca - lewa, 55 x 38 cm

Kolor: midnight blue mat (MB)

Umywalka z kolekcji OMNIRES OVO charakteryzuje się minimalistyczną, wyrazistą formą o doskonałych proporcjach. Powstały z zabawy geometrią kształt tworzą dwa przeciwległe półokręgi umywalki, połączone z prostokątną, funkcjonalną półką – idealnym miejscem do montażu baterii, a także do odstawienia kosmetyków czy innych niezbędnych akcesoriów. Harmonijnie wyprofilowane ścianki zostały wykończone płaskim, podkreślającym formę rantem, a idealnie dopasowana maskownica odpływu gwarantuje najwyższą estetykę. Od spodu umywalki zaprojektowano dyskretny, fabrycznie podcieniony punkt, który wskazuje miejsce na wykonanie otworu pod baterię.

Starannie dopracowana forma umywalki, z perfekcyjnie wykończonymi bokami, zapewnia swobodę montażu i doskonały wygląd w każdej wersji. Zawieszona na ścianie lub w narożniku zachwyca nowoczesną lekkością, a ustawiona na blacie podkreśla wyrazistość i unikalny styl wnętrza.

Umywalka została wykonana z materiału kompozytowego M+, którego głównym składnikiem jest skała dolomitowa. Innowacyjna technologia produkcji gwarantuje perfekcyjne wykonanie każdego detalu, jednocześnie zapewniając wyjątkową trwałość i odporność.

OVO w kolorze midnight blue (RAL5003) to umywalka w wyrazistym odcieniu granatu, o aksamitnej w dotyku, matowej powierzchni.


Projekt: Paulina Shacalis, Studio OMNIRES
Nagrody: Red Dot Design Award, German Design Award, Design Plus powered by ISH 2023, Must Have, Dobry Wzór

  • długość zewnętrzna: 55,5 cm
  • szerokość zewnętrzna: 38,5 cm
  • wysokość: 14,7 cm
  • głębokość: 10,6 cm
  • bez przelewu
  • maskownica odpływu w komplecie
  • bez korka umywalkowego ()
  • pojemość: 10,5 l
  • waga netto: 11,7 kg
  • waga brutto: 13 kg
  • montaż nablatowy lub wiszący (w tym narożny)
  • w przypadku montażu nablatowego wymagane jest wycięcie okręgu  w blacie o średnicy 140 mm
  • profilowane 1 miejsce pod otwór montażowy armatury

JAK DBAĆ O PRODUKTY Z KOMPOZYTU I CERAMIKI?

Produkty z materiału kompozytowego M+ oraz ceramiki należy czyścić regularnie, najlepiej po każdym użyciu, aby nie doprowadzić do powstania trudnych do usunięcia zabrudzeń. Do codziennej pielęgnacji powierzchni zewnętrznej należy używać miękkiej ściereczki (np. z mikrofibry) oraz roztworu wody z dodatkiem delikatnego środka czyszczącego o naturalnym składzie, następnie produkt należy obficie spłukać czystą wodą oraz wytrzeć do sucha. Niewskazane jest używanie szorstkich ani ścierających materiałów lub żrących czy wybielających substancji, by nie uszkodzić powierzchni.

Do usuwania mocniejszych zabrudzeń zalecamy użycie 10% roztworu kwasku cytrynowego i wody. Roztwór ten należy nanieść na produkt na 2-3 minuty, po tym czasie obficie spłukać wodą oraz wytrzeć do sucha miękką ściereczką. W razie potrzeby proces można powtórzyć. Pozostałości, np. z farby do włosów, szminki czy innych produktów o działaniu barwiącym, należy usunąć z powierzchni niezwłocznie po zabrudzeniu, by uniknąć trwałych śladów.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl