25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
POLIMAT Brodzik półokrągły pod obudowę NOWY STYL 80,90,100
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Brodzik półokrągły NOWY STYL 80x80, 90x90, 100x100
Brodziki półokrągłe NOWY STYL sprawią, że łazienka będzie nie tylko funkcjonalna, ale i stylowa. Świetnie sprawdzą się również w bardzo dużych wnętrzach zestawione z wanną.
To idealne rozwiązanie dla osób aktywnych, którzy niekiedy preferują szybki prysznic zamiast kąpieli.
W komplecie stelaż/nóżki., można kompletować z obudową.
SPECYFIKACJA
| Symbol | 00617 | 00619 |
|---|---|---|
| Materiał | Akryl | |
| Długość | 80 cm | 90 cm |
| Szerokość | 80 cm | 90 cm |
| Wysokość całkowita | 18,5 cm | 18,5 cm |
| Wysokość rantu | 3,5 cm | 3,5cm |
| Głębokość | 5 cm | 5 cm |
| Promień | 55 cm | 55 cm |
| Typ | pod obudowę | pod obudowę |
| Rodzaj dna | gładkie | gładkie |
| Średnica odpływu | 90 mm | 90 mm |
| Kolor | biały | biały |
| Kształt | półokrągłe | półokrągłe |
| Symbol | 00629 |
|---|---|
| Materiał | Akryl |
| Długość | 100 cm |
| Szerokość | 100 cm |
| Wysokość całkowita | 17,5 cm |
| Wysokość rantu | 3,5 cm |
| Głębokość | 5 cm |
| Promień | 55 cm |
| Typ | pod obudowę |
| Rodzaj dna | gładkie |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Kolor | biały |
| Kształt | półokrągłe |
| Producent | Polimat |
Produkty akrylowe POLIMAT cechuje wytrzymałość i trwałość. Powierzchnia naszych wanien, brodzików i zlewozmywaków jest wyjątkowo gładka, w jednolitej śnieżnobiałej barwie ponieważ surowiec do produkcji naszych modeli pozyskujemy od najlepszych europejskich producentów! Miękko wyprofilowane krawędzie i zagięcia wpływają korzystnie na komfort korzystania z wanny, brodzika czy zlewozmywaka, a kolejną zaletą tworzywa jest jego lekkość. Produkty akrylowe długo utrzymują temperaturę wody, co jest szczególnie ważne podczas kąpieli. Wiele osób lubi korzystać z dłuższych, gorących kąpieli, a dolewanie wody tylko rozprasza relaks. Ponadto jest to oszczędność wody i energii!
Znamy jakość naszych produktów, czego potwierdzeniem jest 10 letni okres gwarancji na wanny prostokątne! Najwyższy poziom produkowanych przez nas wanien, brodzików i zlewozmywaków jest priorytetem naszej marki.
Dowodem spełniania światowych standardów jest posiadany przez nas certyfikat ISO 9001:2015 oraz liczne nagrody potwierdzające jakość POLIMAT!
Decydując się na produkty akrylowe z kolekcji POLIMAT, zyskujesz pełną gwarancję, że każda kąpiel będzie dla Ciebie przyjemnością. To jednorazowa inwestycja, którą z pewnością docenisz już po pierwszej kąpieli.
Polimat jest polskim producentem, łączącym prawie 30-letnie doświadczenie z nowoczesnym spojrzeniem na prowadzenie biznesu. Jest innowacyjnym i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, które zajmuje się produkcją sanitarnych produktów z akrylu.
Przykładamy wielką wagę do wyboru najwyższej jakości surowców, produkowanych przy użyciu najlepszych technologii, przez wyselekcjonowanych partnerów z Francji, Włoch, Austrii i Wielkiej Brytanii.