25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA B1142 Bateria umywalkowa Serra czarna wysoka
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Typ baterii: | umywalkowa |
|---|---|
| Sposób montażu baterii: | nablatowa |
| Materiał: | mosiądz |
| Kolor Rea: | Czarny |
| Zasięg wylewki (mm) | 185 mm |
| Technologia powłoki: | Electroplating |
| Typ głowicy: | ceramiczna |
| Wysokość (mm) | 370 mm |
| Średnica podłączenia: | 3/8 cala |
| Perlator: | napowietrzny |
| Wężyki w zestawie: | 50 cm |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Model: | Serra |
| Producent: | Rea |
Przedstawiamy elegancką i nowoczesną baterię umywalkową Serra w wykończeniu czarnym matowym, która łączy klasyczny styl z minimalistycznym designem. Ten model doskonale wpasuje się w zarówno nowoczesne, jak i tradycyjne wnętrza łazienek, stanowiąc estetyczny element wyposażenia.
Technologia Electroplating
Matowa powłoka swój doskonały wygląd i wykończenie, zawdzięcza innowacyjnej technologii jakim jest Electroplating. Jest to proces nanoszenia farby w procesie galwanizacji, a nie malowania jak to się spotyka najczęściej. Dzięki temu jest bardziej wytrzymała, a do tego efektownie się prezentuje.