25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA B4420 BATERIA UMYWALKOWA LUGANO SLIM ZŁOTA SZCZOTKOWANA WYSOKA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Typ baterii: | umywalkowa |
|---|---|
| Sposób montażu baterii: | nablatowa |
| Materiał: | mosiądz |
| Kolor: | Złoty |
| Wykończenie: | szczotkowany |
| Zasięg wylewki (mm) | 180 mm |
| Technologia powłoki: | PVD |
| Typ głowicy: | ceramiczna - firmy Sedal |
| Wysokość (mm) | 330 mm |
| Średnica podłączenia: | 3/8 cala |
| Perlator: | napowietrzny |
| System BOX: | nie posiada |
| Wężyki w zestawie: | 50 cm - Tucai |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Producent: | Rea |
Bateria wykonana z myślą o funkcjonalności i wyglądzie. Jest to produkt, który w doskonały sposób wypełni Państwa przestrzeń łazienkową zachowując doskonały wygląd i estetykę wnętrza. Bateria jest przystosowana do montażu na umywalce lub blacie. Dzięki specjalnej fazie produkcji jest trwała i łatwa w utrzymaniu czystości.
Nowoczesna bateria Rea Lugano w najmodniejszym typie Slim, wyposażona w obrotową wylewkę 360 stopni. Cienki korpus, długa obrotowa wylewka jest gwarancją wygody i niesamowitego wyglądu.
Technologia Pvd
Dzięki zaawansowanej technologicznie metody nakładania powłoki, otrzymujemy powierzchnię 15-krotnie wytrzymalszą, od klasycznego galwanizowania. Gwarantuje to wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, korozję, oraz wszelkiego rodzaju czynniki wpływające na powolną erozję powierzchni produktu.