25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA B5328 BATERIA UMYWALKOWA CLIF TYTAN WYSOKA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Typ baterii: | umywalkowa |
|---|---|
| Sposób montażu baterii: | nablatowa |
| Materiał: | mosiądz |
| Kolor: | tytan |
| Wykończenie: | mat |
| Zasięg wylewki (mm) | 160 mm |
| Typ głowicy: | ceramiczna - firmy Sedal |
| Wysokość (mm) | 295 mm |
| Średnica podłączenia: | 3/8 cala |
| Perlator: | napowietrzny |
| Wężyki w zestawie: | 50 cm - Tucai |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Model: | JS-B311-1GG |
| Producent: | Rea |
Prezentujemy Państwu nowoczesną i niezwykle funkcjonalną baterię Rea Clif Tytan. Jest to produkt, który w doskonały sposób wypełni Państwa przestrzeń łazienkową zachowując nienaganny wygląd i estetykę wnętrza. Bateria jest przystosowana do montażu na blacie lub umywalce. Została wykonana z mosiądzu oraz pokryta złotym kolorem nadającym zjawiskowy efekt. Dzięki specjalnej fazie produkcji jest trwała i łatwa w utrzymaniu czystości. Odpowiednie umywalki wraz z syfonami znajdą Państwo w naszej ofercie.