25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA B6100 Bateria Umywalkowa LUNGIS Chrom Super High
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Typ baterii: | umywalkowa |
|---|---|
| Sposób montażu baterii: | nablatowa |
| Materiał: | mosiądz |
| Kolor Rea: | Chrom |
| Zasięg wylewki (mm) | 165 mm |
| Technologia powłoki: | Electroplating |
| Typ głowicy: | ceramiczna - firmy Sedal |
| Wysokość (mm) | 345 mm |
| Średnica podłączenia: | 3/8 cala |
| Perlator: | napowietrzny |
| System BOX: | nie posiada |
| Wężyki w zestawie: | 50 cm - Tucai |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Model: | Lungis |
| Producent: | Rea |
Bateria Lungis to połączenie funkcjonalności, nowoczesnego designu i trwałości. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu i wysokiej jakości materiałom doskonale wkomponuje się w przestrzeń łazienkową, podkreślając jej elegancję i styl. Wyposażona w obrotową wylewkę, zapewnia wygodę użytkowania i większą swobodę ruchu. Przystosowana jest do montażu na szafce lub blacie. Jej wysoka konstrukcja sprawia, że doskonale sprawdza się w połączeniu z wysokimi i dużymi umywalkami.