25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA B6207 BATERIA UMYWALKOWA HASS CHROM WYSOKA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Typ baterii: | umywalkowa |
|---|---|
| Sposób montażu baterii: | nablatowa |
| Materiał: | mosiądz |
| Technologia powłoki: | Electroplating |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie baterii: | połysk |
| Typ głowicy: | ceramiczna |
| Wysokość (mm) | 280 mm |
| Zasięg wylewki (mm) | 105 mm |
| Średnica podłączenia: | 3/8 cala |
| Perlator: | napowietrzny |
| System BOX: | nie posiada |
| Wężyki w zestawie: | 50 cm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Model: | MY2061-21C |
| Producent: | Rea |
Prezentujemy Państwu piękną, niezwykle funkcjonalną i nowoczesną baterię. Jest to produkt, który w doskonały sposób wypełni Państwa przestrzeń łazienkową zachowując nienaganny wygląd i estetykę wnętrza. Bateria jest przystosowana do montażu na blacie przy umywalce. Została wykonana z mosiądzu pokrytego chromowaną warstwą. Dzięki specjalnej fazie produkcji jest trwała i łatwa w utrzymaniu czystości.
Wysoka bateria umywalkowa Rea Hass to model, który został wykonany z wysokiej jakości mosiądzu w wykończeniu chrome.