25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA B9933 BATERIA UMYWALKOWA BLOOM BLACK GOLD NISKA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Typ baterii: | umywalkowa |
|---|---|
| Sposób montażu baterii: | nablatowa |
| Materiał: | mosiądz |
| Technologia powłoki: | Electroplating |
| Kolor: | Jasne złoto |
| Wykończenie baterii: | czarny mat, złoty |
| Typ głowicy: | ceramiczna |
| Wysokość (mm) | 155 mm |
| Zasięg wylewki (mm) | 150 mm |
| Średnica podłączenia: | 3/8 cala |
| Perlator: | napowietrzny |
| Wężyki w zestawie: | 50 cm |
| Gwarancja: | 2 lat |
| Model: | MY1805-2BG BLOOM |
| Producent: | Rea |
Prezentujemy Państwu piękną, niezwykle funkcjonalną i nowoczesną baterię. Jest to produkt, który w doskonały sposób wypełni Państwa przestrzeń łazienkową zachowując nienaganny wygląd i estetykę wnętrza. Bateria jest przystosowana do montażu na blacie przy umywalce. Została wykonana z mosiądzu pokrytego potrójną czarną i złotą warstwą. Dzięki specjalnej fazie produkcji jest trwała i łatwa w utrzymaniu czystości.
Bateria umywalkowa Rea Bloom to model, który został wykonany z wysokiej jakości mosiądzu w wykończeniu czarny mat.