25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA BATERIA UMYWALKOWA DART CZARNA NISKA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Typ baterii: | umywalkowa |
|---|---|
| Materiał: | mosiądz |
| Kolor: | Czarny |
| Wykończenie baterii: | mat |
| Zasięg wylewki (mm) | 100 mm |
| Typ głowicy: | ceramiczna - firmy Sedal |
| Wysokość (mm) | 140 mm |
| Średnica podłączenia: | 3/8 cala |
| Perlator: | napowietrzny |
| Wężyki w zestawie: | 50 cm - Tucai |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Producent: | Rea |
Czarna niska bateria umywalkowa Rea świetnie prezentuje się we wnętrzach urządzonych zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Model wyróżnia atrakcyjny design oraz łatwość obsługi.
Wężyk Tucai
Do naszych produktów dodajemy wysokiej jakości węże przyłączeniowe marki Tucai. Przewód węża wraz z oplotem jest całkowicie odporny na korozję i zapewnia bezproblemowe użytkowanie naszych produktów. Głównymi atautami wężyków są wytrzymalość i trwałość. Oplot drutu i zaciski węzyków zostały wykonane ze stali nierdzewnej aisi 304 o grubości 0,2 mm. Wewnętrzny wąż wykonany został z tworzywa w technologii epdm dzieki czemu jest odporny na detergenty czy słona wodę.