25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA BATERIA UMYWALKOWA LAGUNA ANTIQUE ZŁOTA SZCZOTKOWANA WYSOKA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Typ baterii: | umywalkowa |
|---|---|
| Sposób montażu baterii: | nablatowa |
| Materiał: | mosiądz |
| Kolor Rea: | Złoty szczotkowany |
| Zasięg wylewki (mm) | 130 mm |
| Typ głowicy: | ceramiczna - firmy Sedal |
| Wysokość (mm) | 280 mm |
| Średnica podłączenia: | 3/8 cala |
| Perlator: | napowietrzny |
| Wężyki w zestawie: | 50 cm - Tucai |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Producent: | Rea |
Szczotkowana wysoka bateria umywalkowa Rea Laguna antique świetnie nadaje się do zamontowania na blacie. Jej instalacja jest bardzo prosta. Dlatego można ją z powodzeniem przeprowadzić samodzielnie, bez konieczności proszenia o pomoc fachowca.