Menu
- Panele Winylowe(96)
- Klamki(203)
- Forniry Kamienne(51)
- Panele Winylowe SPC-ścienne(33)
- Listwy Brodzikowe(19)
- Meble ogrodowe(6)
- Meble salonowe(5)
- Wyprzedaż Paneli(74)
- Szyldy(30)
- Cersanit Akcesoria Łazienkowe(32)
- Oświetlenie(171)
- Akcesoria-Listwy(5)
- Kamień Elewacyjny(24)
- Panele Podłogowe(415)
- Podłogi naturalne(24)
- Akcesoria Podłogowe(65)
- Drzwi(22)
- Płytki ceramiczne - Flizy(321)
- Ceramika Sanitarna(1516)
- Stelaże Podtynkowe(160)
- Meble łazienkowe(851)
- Akcesoria łazienkowe(373)
- Baterie i syfony(3192)
- Korki Spustowe(18)
- odpływ punktowy(0)
- kratka ściekowa(0)
- Syfony(36)
- Baterie(2922)
- Odpływy liniowe(59)
- Zawory(15)
- Panele Prysznicowe(247)
- Wanny i Parawany(565)
- Brodziki(332)
- Kabiny i Drzwi prysznicowe(1180)
- Zlewozmywaki(178)
- Chemia budowlana(30)
- OUTLET(107)
- Technika grzewcza(246)
Nowości
Promocje
Promocje
21,01 zł
Cena regularna:
27,64 zł
702,00 zł
Cena regularna:
1 051,99 zł
654,00 zł
Cena regularna:
832,00 zł
718,00 zł
Cena regularna:
920,00 zł
399,00 zł
Cena regularna:
504,00 zł
1 008,96 zł
Cena regularna:
1 121,07 zł
778,60 zł
Cena regularna:
865,11 zł
434,37 zł
Cena regularna:
482,63 zł
466,21 zł
Cena regularna:
630,01 zł
59,90 zł
Cena regularna:
79,90 zł
472,41 zł
Cena regularna:
524,90 zł
Produkt dnia
25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA BATERIA UMYWALKOWA PIXEL CZARNA BLACK WYSOKA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Typ baterii: | umywalkowa |
|---|---|
| Sposób montażu baterii: | nablatowa |
| Materiał: | mosiądz |
| Kolor Rea: | Czarny |
| Zasięg wylewki (mm) | 130 mm |
| Technologia powłoki: | Electroplating |
| Typ głowicy: | ceramiczna |
| Wysokość (mm) | 280 mm |
| Średnica podłączenia: | 3/8 cala |
| Perlator: | napowietrzny |
| System BOX: | nie posiada |
| Wężyki w zestawie: | 50 cm |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Model: | Pixel |
| Producent: | Rea |
Prezentujemy Państwu piękną, niezwykle funkcjonalną i nowoczesną baterię. Jest to produkt, który w doskonały sposób wypełni Państwa przestrzeń łazienkową zachowując nienaganny wygląd i estetykę wnętrza. Bateria jest przystosowana do montażu na blacie przy umywalce.
Technologia galwanizacji – Electroplating
Bateria swoją trwałość zawdzięcza innowacyjnej technologii electroplatingu. Zabieg ten sprawia, że warstwa jest gładka, odporna na korozję i wieloletnie użytkowanie. Bateria zyskuje niepowtarzalny wygląd i trwałość.