25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA Bateria Wannowa Joe Złota Szczotkowana
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Typ baterii:: | Wannowa |
|---|---|
| Sposób montażu:: | Ścienny |
| Kolor:: | Złoty szczotkowany |
| Rodzaj wylewki:: | Stała |
| Materiał:: | Mosiądz, ABS |
| Zasięg wylewki: | 80 mm |
| Wysokość: | 120 mm |
| Średnica podłączenia:: | 1/2 cala |
| Rozstaw przyłączy: | 155 mm |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Producent: | Rea |
Prezentujemy Państwu piękną, niezwykle funkcjonalną i nowoczesną baterię wannową z wodospadową wylewką. Jest to produkt, który w doskonały sposób wypełni Państwa przestrzeń łazienkową zachowując nienaganny wygląd i estetykę wnętrza. Bateria jest przystosowana do montażu ściennego.
Na panelu znajdują się klawisze włączające przepływ wody do wylewki i do słuchawki prysznicowej.