25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA Bateria umywalkowa FOSS WYSOKA czarna
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Typ baterii: | umywalkowa |
|---|---|
| Sposób montażu baterii: | nablatowa |
| Materiał: | mosiądz |
| Kolor: | Czarny |
| Wykończenie: | mat |
| Zasięg wylewki (mm) | 150 mm |
| Technologia powłoki: | Electroplating |
| Typ głowicy: | ceramiczna |
| Wysokość (mm) | 295 mm |
| Średnica podłączenia: | 3/8 cala |
| Perlator: | napowietrzny |
| Wężyki w zestawie: | 50 cm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Producent: | Rea |
Czarna niska bateria umywalkowa Rea Foss Black świetnie prezentuje się we wnętrzach urządzonych zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Model wyróżnia atrakcyjny design oraz łatwość obsługi.
Technologia Electroplating
Matowa powłoka swój doskonały wygląd i wykończenie, zawdzięcza innowacyjnej technologii jakim jest Electroplating. Jest to proces nanoszenia farby w procesie galwanizacji, a nie malowania jak to się spotyka najczęściej. Dzięki temu jest bardziej wytrzymała, a do tego efektownie się prezentuje.