25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA Drzwi prysznicowe Montana 140 Złote szczotkowane+ listwa magnetyczna
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Sposób otwierania drzwi: | Przesuwne |
|---|---|
| Rozmiar drzwi: | 140 |
| Kierunek drzwi: | Uniwersalne |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Wysokość drzwi prysznicowych | 200 cm |
| Szerokość wejścia: | 50 cm |
| Materiał profili: | Aluminium |
| Materiał uchwytów: | Aluminium |
| Kierunek otwierania: | - |
| Powłoka Easy Clean: | Tak, po wewnętrznej stronie szyby |
| Wykończenie profili: | Złoto szczotkowane |
| Regulacja na profilach: | 2 cm |
| Zestaw uszczelek w komplecie: | Tak |
| Możliwość montażu bez brodzika: | Tak |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Drzwi prysznicowe Montana ze złotym szczotkowanym wykończeniem to elegancki i nowoczesny dodatek do każdej łazienki. Wykonane z wysokiej jakości szkła oraz ozdobione subtelnymi złotymi akcentami, wnoszą luksusowy wygląd i wyrafinowanie. Połączenie przezroczystego szkła i subtelnych złotych akcentów dodaje luksusu i wyrafinowania. Funkcjonalność połączona z estetyką czyni je doskonałym wyborem do nowoczesnych wnętrz. Produkt ten posiada powłokę Easy Clean która ułatwia jej czyszczenie.