25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA K5622 Kabina prysznicowa DIAMOND BLACK MAT 90x90
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry techniczne
| Typ kabiny: | Narożna |
|---|---|
| Rozmiar kabiny: | 90x90 |
| Sposób otwierania: | Uchylny |
| Wysokość | 1950 |
| Rodzaj szkła: | Bezpieczne szkło hartowane |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kolor szkła: | Transparent - przezroczysty |
| Powłoka Easy Clean: | Tak |
| Grubość profili: | 20 mm |
| Szerokość profili: | 36 mm |
| Materiał profili: | Aluminium |
| Wykończenie: | Czarny |
| Regulacja na profilach: | 20 mm |
| Wysokość listwy progowej: | 10 mm |
| Materiał uchwytów: | Stal |
| System podnoszenia drzwi przy otwieraniu: | nie |
| Zestaw uszczelek w komplecie : | Tak |
| Możliwość montażu bez brodzika: | Tak |
| Możliwość montażu bez listwy progowej : | nie |
| Kierunek kabiny: | Uniwersalny |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: |
Wspaniała kabina Diamond z nutą geometrii z pewnością odświeży każdy wystrój łazienki i wprowadzi niesamowity nastrój niezależnie od tego czy aranżacja wnętrza naznaczona jestem stylem nowoczesnym, loftkowym czy dowolnym innym. Czarne profile w połączeniu z przezroczystym szkłem to nic innego jak perfekcyjna równowaga w designie całego produktu. Czarne linie przebiegające wzdłuż ścianki, tworząc świetnie wyważony wzór, to jeszcze kolejny walor cieszący oko nawet najbardziej wyrafinowanych gustów. Regulowane, aluminiowe ramię dopełnia całą kompozycję swoim minimalizmem.