25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA P6621 ZESTAW NATRYSKOWY HELIX ZŁOTY SZCZOTKOWANY
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Materiał wykonania: | Mosiądz / ABS |
|---|---|
| Wykończenie zestawu natryskowego: | czarny mat |
| Kolor: | Złoty |
| Wykończenie: | szczotkowany |
| Montaż zestawu natryskowego: | natynkowy |
| System BOX: | nie posiada |
| Głowica termostatyczna: | Nie |
| Rozmiar deszczownicy: | 20 x 30 cm |
| Długość węża: | 150 cm |
| System dysz: | Anti-Calc |
| Podłączenie natrysku: | 1/2 cal |
| Rozstaw montażowy: | 15 cm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Zestaw natryskowy został zaprojektowany z myślą o wygodzie i funkcjonalności. W produkcji naszych termostatów wykorzystaliśmy wiodące i najlepsze technologie, aby zagwarantować maksymalne bezpieczeństwo i komfort w codziennym użytkowaniu. Nowoczesne i niepowtarzalne wzornictwo oraz wysoka jakość użytych materiałów dają gwarancję trwałości i niezawodność przez długie lata.