25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA P7009 ZESTAW NATRYSKOWY Z BATERIĄ WYLEWKĄ JACK BLACK
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Materiał wykonania: | Mosiądz / ABS |
|---|---|
| Wykończenie: | Czarny mat |
| Wysokość | 105 |
| Głowica termostatyczna: | Nie |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 x 25 cm |
| Długość węża: | 150cm |
| System dysz: | Anti-Calc |
| Podłączenie natrysku: | 1/2 cala |
| Rozstaw montażowy: | 15 cm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Zestaw natryskowy został zaprojektowany z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Kolor zestawu, podkreśli wyjątkowość każdej łazienki.W produkcji naszych zestawów natryskowych wykorzystaliśmy wiodące i najlepsze technologie, aby zagwarantować maksymalne bezpieczeństwo i komfort w codziennym użytkowaniu. Niepowtarzalne wzornictwo oraz wysoka jakość użytych materiałów dają gwarancję trwałości i niezawodność przez długie lata. Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty.