25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA P7101 ZESTAW PRYSZNICOWY TOM BLACK Z TERMOSTATEM
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Materiał wykonania: | Mosiądz / ABS |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Wykończenie: | mat |
| Montaż zestawu natryskowego: | natynkowy |
| System BOX: | nie posiada |
| Wysokość | 120 mm |
| Głowica termostatyczna: | Tak |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 x 17 cm |
| Długość węża: | 150 cm |
| System dysz: | Anti-Calc |
| Podłączenie natrysku: | 1/2 cal |
| Rozstaw montażowy: | 15 cm |
| Klasa przepływu: | Deszczownica - D, natrysk ręczny - S, przewód natryskowy - 2 |
| Grupa akustyczna: | U |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Oferowany zestaw prysznicowy natryskowy Rea Soul Gold Black utrzymany jest w złotej kolorystyce z efektem połysku, przez co prezentuje się elegancko i nowocześnie.