25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA P8466 ZESTAW PRYSZNICOWY NATRYSKOWY OVAL GOLD BOX
Cena regularna:
1 029,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Materiał wykonania: | Mosiądz / ABS |
|---|---|
| Kolor: | Jasne złoto |
| Montaż zestawu natryskowego: | podtynkowy |
| System BOX: | posiada |
| Głowica termostatyczna: | Nie |
| Rozmiar deszczownicy: | 20 x 30 cm |
| Długość węża: | 150 cm |
| System dysz: | Anti-Calc |
| Podłączenie natrysku: | 1/2 cal |
| Rozstaw montażowy: | 15 cm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Oferowany zestaw prysznicowy natryskowy Rea Oval Gold Box utrzymany jest w złotej kolorystyce z efektem połysku, przez co prezentuje się elegancko i nowocześnie.