25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA ŚCIANKA PRYSZNICOWA AERO INTIMO ZŁOTA SZCZOTKOWANA 100
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Typ kabiny: | Narożna, Walk-in |
|---|---|
| Wysokość (mm) | 2000 mm |
| Rodzaj szkła: | Bezpieczne szkło hartowane |
| Grubość szkła: | 8 mm |
| Kolor szkła: | Półtransparentny |
| Struktura: | Ryflowana |
| Powłoka Easy Clean: | Tak, po wewnętrznej stronie szyby |
| Grubość profili: | 18 mm |
| Szerokość profili: | 32 mm |
| Materiał profili: | Aluminium |
| Wykończenie profili: | Złoto szczotkowane |
| Montaż: | Na brodziku lub posadzce |
| Regulacja na profilach: | 985-1000 mm |
| Materiał uchwytów: | Aluminium |
| System podnoszenia drzwi przy otwieraniu: | nie dotyczy |
| Zestaw uszczelek w komplecie : | Nie dotyczy |
| Możliwość montażu bez listwy progowej : | nie dotyczy |
| Kierunek kabiny: | Uniwersalny |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Prezentujemy Państwu piękną i niezwykle funkcjonalną i nowoczesną ściankę prysznicową. Jest to produkt, który w doskonały sposób wypełni Państwa przestrzeń łazienkową zachowując nienaganny wygląd i estetykę wnętrza. Ścianka jest przystosowana do montażu na brodziku lub z odpływem liniowym. Została wykonana z wysokogatunkowego transparentnego szkła ryflowanego. Ryflowania to efekt uzyskany poprzez głębsze i regularne żłobienia, przypominające pionowe, drobne pasy. Prążkowana szyba wprowadza do pomieszczenia dynamiczność oraz przytulny, kameralny klimat.