25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA U8002 UMYWALKA NABLATOWA ARTE DARK GREY
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Sposób montażu: | Nablatowa |
|---|---|
| Kolor umywalki: | szary |
| Długość umywalki (mm) | 400 mm |
| Szerokość umywalki (mm) | 400 mm |
| Wysokość umywalki (mm) | 115 mm |
| Głębokość umywalki (mm) | 100 mm |
| Materiał: | Ceramika sanitarna |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Umywalka wykonana z najwyższej jakości ceramiki w białym kolorze i okrągłym kształcie. Wykończenie na wysoki połysk wraz z czarnym wzorem nada klasy, ozdabiając przy tym wnętrze. Sprawdzi się jako praktyczne rozwiązanie, całość bardzo łatwo utrzymać w czystości. Będzie świetnym dodatkiem dla miłośników owalnych kształtów, wnosząc elegancję do aranżacji łazienki w domu i biurze.
Umywalka jest przystosowana do montażu na blacie bądź szafce. Została wykonana z wysokogatunkowej ceramiki sanitarnej. Dzięki specjalnej fazie produkcji jest trwała i łatwa w utrzymaniu czystości.