25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA U8003 UMYWALKA AURA 61 MARMO SHINY
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Sposób montażu: | Nablatowa |
|---|---|
| Kolor umywalki: | śnieżnobiały |
| Długość umywalki (mm) | 610 mm |
| Szerokość umywalki (mm) | 410 mm |
| Wysokość umywalki (mm) | 130 mm |
| Głębokość umywalki (mm) | 95 mm |
| Materiał: | Ceramika sanitarna |
| Otwór na baterię: | 35 mm |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Umywalka Rea Aura w interesującym, eliptycznym kształcie doskonale dopełni każde nowoczesne wnętrze. Jest przystosowana do montażu na blacie bądź szafce.