25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA UMYWALKA NABLATOWA STELLA WHITE GOLD BRUSH
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Sposób montażu: | Nablatowa |
|---|---|
| Kolor umywalki: | złoty/biały |
| Głębokość umywalki (mm) | 120 mm |
| Materiał: | Ceramika sanitarna |
| Wysokość umywalki (mm) | 135 mm |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Długość umywalki (mm) | 355 mm |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Szerokość umywalki (mm) | 355 mm |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Prezentujemy Państwu nowoczesną, unikalną umywalkę o kamiennym wzorze i niespotykanym kształcie. Umywalka Cleo wniesie elegancję do aranżacji łazienki, może stać się wyjątkowym przełamaniem nudy lub subtelnym dodatkiem. Jeśli postawimy na blask tego szlachetnego koloru to z pewnością efekt końcowy zyska lekkości i oryginalności.
Umywalka jest przystosowana do montażu na blacie bądź szafce. Została wykonana z wysokogatunkowej ceramiki sanitarnej. Dzięki specjalnej fazie produkcji jest trwała i łatwa w utrzymaniu czystości.
Odpowiednie baterie i syfony do umywalki znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu, zapraszamy!