25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA WC1100 RAUL RIMLESS DUROPLAST/SLIM/ZM BLACK MATT
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis
Prezentujemy Państwu piękną i niezwykle funkcjonalną i nowoczesną misę wc. W doskonały sposób wypełni Państwa przestrzeń łazienkową zachowując nienaganny wygląd i estetykę wnętrza. Misa została wykonana z wysokiej jakości ceramiki sanitarnej. Dzięki specjalnej fazie produkcji jest trwała i łatwa w utrzymaniu czystości. Innowacyjny system Rimless, którego użyliśmy przy produkcji naszych mis WC jest odpowiedzią na wszystkie Państwa dotychczasowe problemy związane z utrzymaniem higieny, czystości i estetyki w łazience.
Parametry techniczne
| Misa WC | |
|---|---|
| Długość misy (mm) | 510 mm |
| Szerokość misy (mm) | 345 mm |
| Wysokość misy (mm) | 315 mm |
| Rozstaw otworów montażowych (mm) | 180 mm |
| Kolor miski: | Czarny matowy |
| Materiał misy: | Ceramika Sanitarna |
| Deska | |
| Deska w zestawie: | Tak |
| Materiał i rodzaj deski: | Duroplast, wolnoopadająca, wypinana |
| Kolor deski: | Czarny połysk |
| Deska slimowana: | Tak |
| Inne | |
| Zestaw montażowy: | W zestawie |
| Sposób montażu: | Podwieszana |
| Gwarancja: | 24 miesiące |