25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
TOOLIGHT LAMPA SUFITOWA WISZĄCA LED LHJ039-CP ZŁOTA SZCZOTKOWANA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry techniczne
| Producent: | Toolight |
|---|---|
| Model: | LHJ039-CP |
| Rodzaj lampy: | Sufitowa - wisząca |
| Długość (mm): | 1200 |
| Szerokość (mm): | 190 |
| Wysokość (mm): | 1000 |
| Długość przewodu (mm): | 1000 |
| Zasilanie: | sieciowe ~220V - ~240V |
| Materiał wykonania: | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Kolor lampy: | złoty, złoty szczotkowany |
| Liczba punktów światła: | zintegrowane źródło LED |
| Zastosowany gwint: | zintegrowane źródło LED |
| Barwa światła: | ciepła |
| Temperatura barwy : | 3000K |
| Klasa energetyczna: | D - G |
| Źródło światła w komplecie: | Tak |
| Pomieszczenie: | jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, pokój dziecięcy, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Maksymalna moc żarówki: | - |
| Moc: | 36W |
| cechy dodatkowe: | regulacja wysokości |
Opis
Nowoczesna lampa wisząca LED, wykonana z aluminium i silikonu, emituje ciepłe światło 3000 K przy mocy 36W. Idealnie dopełni wystrój salonu, jadalni lub sypialni.
Nietypowy kształt i rozmiar sprawiają, że lampa będzie centralnym punktem aranżacji wnętrza. Sprawdzi się idealnie nad wyspą kuchenną, czy stołem w jadaln