25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
TOOLIGHT Lampa Sufitowa Wisząca Szklana Kula CHROM 20cm APP1684-1CP
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry techniczne
| Producent: | Toolight |
|---|---|
| Model: | APP1684-1CP |
| Rodzaj lampy: | Sufitowa - wisząca |
| Szerokość (mm): | 200 |
| Wysokość (mm): | 165 |
| Długość przewodu (mm): | 700 |
| Zasilanie: | sieciowe ~220V - ~240V |
| Materiał wykonania: | szkło, metal |
| Kolor lampy: | chrom, inny |
| Liczba punktów światła: | 1 |
| Zastosowany gwint: | G4 |
| Barwa światła: | określona przez żarówkę |
| Źródło światła w komplecie: | Nie |
| Pomieszczenie: | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Maksymalna moc żarówki: | 25W |
| Moc: | 25W |
| cechy dodatkowe: | regulacja wysokości |
Opis
Lampa wykonana jest ze szkła i metalu – w kloszu przeważa szkło zaś maskownica jest w całości z chromowanego metalu. Lampa posiada najpopularniejszy gwint na żarówkę G4.
Długość kabla można dopasować odpowiednio do pomieszczenia bądź aranżacji – wszystko zależy od Państwa wyobraźni.