25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
TOOLIGHT Lampa Wisząca APP1775-4CP WOOD GREY
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry techniczne
| Producent: | Toolight |
|---|---|
| Model: | APP1775-4CP |
| Rodzaj lampy: | Sufitowa - wisząca |
| Długość (mm): | 800 |
| Szerokość (mm): | 150 |
| Wysokość (mm): | 900 |
| Długość przewodu (mm): | 500 |
| Zasilanie: | sieciowe ~220V - ~240V |
| Materiał wykonania: | szkło, drewno, tkanina |
| Strumień świetlny: | określony przez żarówkę |
| Kolor lampy: | czarny |
| Liczba punktów światła: | 4 |
| Zastosowany gwint: | E27 |
| Barwa światła: | określona przez żarówkę |
| Klasa energetyczna: | A - G |
| Źródło światła w komplecie: | Nie |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Pomieszczenie: | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, pokój dziecięcy, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Maksymalna moc żarówki: | 60W |
| Moc: | 60W |
| cechy dodatkowe: | regulacja wysokości |
Opis
Oryginalna lampa czteropunktowa ze standardowym gwintem E27 pozwala na bezproblemowe dobranie odpowiedniej żarówki. Przyciemniane szkło i ozdobne skórzane paski zawieszone na surowym drewnianym kołku stanowią ciekawy element dekoracyjny, idealny dodatek do wnętrz nowoczesnych, czy loft.
Lampa świetnie sprawdzi się chociażby nad stołem w jadalni, czy kuchni. Regulowany kabel pozwoli na swobodne dopasowanie długości według indywidualnych potrzeb.
Do kompletu dostępne są również lampy jednopunktowe.