25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
TOOLIGHT Lampa sufitowa APP1306-C Black matt
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry techniczne
| Producent: | Toolight |
|---|---|
| Model: | APP1306-C |
| Rodzaj lampy: | Sufitowa - wisząca |
| Seria lampionów: | Glamour |
| Długość (mm): | 500 |
| Szerokość (mm): | 500 |
| Wysokość (mm): | 190 |
| Długość przewodu (mm): | 700 |
| Zasilanie: | sieciowe ~220V - ~240V |
| Materiał wykonania: | aluminium, metal |
| Strumień świetlny: | określony przez żarówkę |
| Kolor lampy: | czarny |
| Liczba punktów światła: | 3 |
| Zastosowany gwint: | E27 |
| Barwa światła: | określona przez żarówkę |
| Klasa energetyczna: | A - G |
| Źródło światła w komplecie: | Nie |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Pomieszczenie: | biuro, jadalnia, kuchnia, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Maksymalna moc żarówki: | 60W |
| Moc: | 40W |
| cechy dodatkowe: | regulacja wysokości |
Opis
Prezentujemy Państwu wyjątkowo piękną lampę w stylu Glamour. Lampa została wykonana z wysokiej jakości metalu odpornego na zarysowania czy uszkodzenia mechaniczne. Całego charakteru i eleganckiej nuty dodają kryształy tworzące piękny efekt świetlny rozpraszając światło.
Nowoczesna i elegancka
Wyjątkowy wygląd nie wyklucza żadnej aranżacji – prosty styl sprawia, że lampa pasować będzie do każdego typu pomieszczenia, zarówno kuchni, salonu czy sypialni.