25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA B1119 Bateria bidetowa AVALON CZARNA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Typ baterii: | bidetowa |
|---|---|
| Sposób montażu baterii: | nabidetowa |
| Materiał: | mosiądz |
| Kolor Rea: | Czarny |
| Zasięg wylewki (mm) | 125 mm |
| Technologia powłoki: | Electroplating |
| Typ głowicy: | ceramiczna |
| Wysokość (mm) | 160 mm |
| Średnica podłączenia: | 3/8 cala |
| Perlator: | napowietrzny |
| Wężyki w zestawie: | 50 cm |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Producent: | Rea |
Bateria bidetowa wykonana z myślą o funkcjonalności i wyglądzie. Nowatorska bryła idealnie wpasowuje się w każdą nowoczesną łazienkę, nadając jej wspaniałego wyglądu i elegancji. Dzięki specjalnej fazie produkcji jest trwała i łatwa w utrzymaniu czystości.
Technologia galwanizacji – Electroplating
Bateria swoją trwałość zawdzięcza innowacyjnej technologii electroplatingu. Zabieg ten sprawia, że warstwa jest gładka, odporna na korozję i wieloletnie użytkowanie. Bateria zyskuje niepowtarzalny wygląd i trwałość.