25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA Bateria wannowa AVALON Chrom
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Typ baterii: | wannowa |
|---|---|
| Sposób montażu baterii: | ścienna |
| Materiał: | mosiądz, ABS |
| Kolor Rea: | Chrom |
| Zasięg wylewki (mm) | 160 mm |
| Technologia powłoki: | PVD |
| Typ głowicy: | ceramiczna |
| Wysokość (mm) | 130 mm |
| Średnica podłączenia: | 1/2 cala |
| Perlator: | napowietrzny |
| Wężyki w zestawie: | 150 cm |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Model: | Avalon |
| Producent: | Rea |
Bateria wannowa wykonana z najwyższej jakości materiałów w klasycznym kształcie. Idealnie pasuje do nowoczesnej jak i klasycznej aranżacji łazienki.