25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA - Drzwi prysznicowe HUGO (110 cm) 80 Złote Szczotkowane + ścianka poszerzająca
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Sposób otwierania drzwi: | Uchylne |
|---|---|
| Rozmiar drzwi: | 110 |
| Kierunek drzwi: | Uniwersalne |
| Kolor szkła: | Transparent - przezroczysty |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Wysokość drzwi prysznicowych | 205 cm |
| Szerokość wejścia: | 50 cm |
| Materiał profili: | Aluminium |
| Materiał uchwytów: | Aluminium |
| Kierunek otwierania: | na zewnątrz |
| Powłoka Easy Clean: | Tak, po jednej stronie szyby |
| Wykończenie profili: | Złoto szczotkowane |
| Regulacja na profilach: | 3 cm |
| Zestaw uszczelek w komplecie: | Tak |
| Możliwość montażu bez brodzika: | Tak |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Drzwi prysznicowe w prostym, eleganckim wykonaniu oraz funkcjonalności na najwyższym poziomie. Jeżeli Twoja łazienka potrzebuje właśnie tych cech to nasze drzwi prysznicowe są właśnie dla ciebie. Produkt ten posiada powłokę Easy Clean co ułatwia jego czyszczenie.
CENA OBEJMUJE DRZWI I ŚCIANKĘ