Menu
- Panele Winylowe(96)
- Klamki(203)
- Forniry Kamienne(51)
- Panele Winylowe SPC-ścienne(33)
- Listwy Brodzikowe(19)
- Meble ogrodowe(6)
- Meble salonowe(5)
- Wyprzedaż Paneli(74)
- Szyldy(30)
- Cersanit Akcesoria Łazienkowe(32)
- Oświetlenie(171)
- Akcesoria-Listwy(5)
- Kamień Elewacyjny(24)
- Panele Podłogowe(415)
- Podłogi naturalne(24)
- Akcesoria Podłogowe(65)
- Drzwi(22)
- Płytki ceramiczne - Flizy(321)
- Ceramika Sanitarna(1516)
- Stelaże Podtynkowe(160)
- Meble łazienkowe(851)
- Akcesoria łazienkowe(373)
- Baterie i syfony(3192)
- Panele Prysznicowe(247)
- Wanny i Parawany(565)
- Brodziki(332)
- Kabiny i Drzwi prysznicowe(1180)
- Ścianki prysznicowe(231)
- Drzwi Prysznicowe(160)
- drzwi rea(72)
- Kabiny Prysznicowe(611)
- Kabiny Nawannowe(1)
- Zlewozmywaki(178)
- Chemia budowlana(30)
- OUTLET(107)
- Technika grzewcza(246)
Nowości
Promocje
Promocje
21,01 zł
Cena regularna:
27,64 zł
702,00 zł
Cena regularna:
1 051,99 zł
654,00 zł
Cena regularna:
832,00 zł
718,00 zł
Cena regularna:
920,00 zł
399,00 zł
Cena regularna:
504,00 zł
7 296,40 zł
Cena regularna:
9 860,00 zł
7 296,40 zł
Cena regularna:
9 860,00 zł
7 296,40 zł
Cena regularna:
9 860,00 zł
400,82 zł
Cena regularna:
445,36 zł
6 734,00 zł
Cena regularna:
9 100,00 zł
459,00 zł
Cena regularna:
898,99 zł
Produkt dnia
25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA Drzwi prysznicowe Hugo 80 Miedziane Szczotkowane+listwa magnetyczna
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Sposób otwierania drzwi: | Uchylne |
|---|---|
| Rozmiar drzwi: | 80 |
| Kierunek drzwi: | Uniwersalne |
| Szkło: | Przydymiony brąz 6mm |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Wysokość drzwi prysznicowych | 200 cm |
| Wysokość drzwi prysznicowych: | 205 |
| Szerokość wejścia: | 50 cm |
| Materiał profili: | Aluminium |
| Materiał uchwytów: | Aluminium |
| Kierunek otwierania: | na zewnątrz |
| Powłoka Easy Clean: | Tak, po wewnętrznej stronie szyby |
| Wykończenie profili: | Miedź szczotkowana |
| Regulacja na profilach: | 2 cm |
| Zestaw uszczelek w komplecie: | Tak |
| Możliwość montażu bez brodzika: | Tak |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Drzwi prysznicowe Hugo to eleganckie rozwiązanie, które łączy nowoczesny wygląd z funkcjonalnością. Wykonane z hartowanego, przydymionego szkła w odcieniu brązowym i osadzone w aluminiowych profilach w kolorze miedzi szczotkowanej, stanowią solidny i estetyczny element łazienki. Ich minimalistyczna forma sprawia, że doskonale wpisują się w różne style aranżacyjne.
Powierzchnia szkła pokryta jest powłoką Easy Clean, która ogranicza powstawanie osadów z wody i kamienia, ułatwiając codzienną pielęgnację. To rozwiązanie, które łączy estetykę z codziennym komfortem użytkowania.