Menu
- Panele Winylowe(96)
- Klamki(203)
- Forniry Kamienne(51)
- Panele Winylowe SPC-ścienne(33)
- Listwy Brodzikowe(19)
- Meble ogrodowe(6)
- Meble salonowe(5)
- Wyprzedaż Paneli(74)
- Szyldy(30)
- Cersanit Akcesoria Łazienkowe(32)
- Oświetlenie(171)
- Akcesoria-Listwy(5)
- Kamień Elewacyjny(24)
- Panele Podłogowe(415)
- Podłogi naturalne(24)
- Akcesoria Podłogowe(65)
- Drzwi(22)
- Płytki ceramiczne - Flizy(321)
- Ceramika Sanitarna(1516)
- Stelaże Podtynkowe(160)
- Meble łazienkowe(851)
- Akcesoria łazienkowe(373)
- Baterie i syfony(3192)
- Korki Spustowe(18)
- odpływ punktowy(0)
- kratka ściekowa(0)
- Syfony(36)
- Baterie(2922)
- Odpływy liniowe(59)
- Odpływy Rea(11)
- Zawory(15)
- Panele Prysznicowe(247)
- Wanny i Parawany(565)
- Brodziki(332)
- Kabiny i Drzwi prysznicowe(1180)
- Zlewozmywaki(178)
- Chemia budowlana(30)
- OUTLET(107)
- Technika grzewcza(246)
Nowości
Promocje
Promocje
21,01 zł
Cena regularna:
27,64 zł
702,00 zł
Cena regularna:
1 051,99 zł
654,00 zł
Cena regularna:
832,00 zł
718,00 zł
Cena regularna:
920,00 zł
399,00 zł
Cena regularna:
504,00 zł
778,60 zł
Cena regularna:
865,11 zł
434,37 zł
Cena regularna:
482,63 zł
466,21 zł
Cena regularna:
630,01 zł
59,90 zł
Cena regularna:
79,90 zł
472,41 zł
Cena regularna:
524,90 zł
651,20 zł
Cena regularna:
880,00 zł
Produkt dnia
25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA ODPŁYW LINIOWY PURE NEO MIEDŹ SZCZOTKOWANA 60-80cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Typ syfonu: | obrotowy 360° |
|---|---|
| Kolor odpływu: | Miedź |
| Wykończenie odpływu: | Szczotkowane |
| Materiał odpływu: | stal nierdzewna AISI 304 |
| Rodzaj maskownicy: | dwustronna |
| Grubość stali (mm): | ruszt - 1,2mm, maskownica - 1,5mm |
| Głębokość montażu odpływu: | 70 mm |
| Przepustowość odpływu: | 0,45 l/s |
| Odejście syfonu: | 40/50 mm |
| Gwarancja: | |
| Producent: | Rea |
Odpływ liniowy wykonany wysokiej jakości stali nierdzewnejAISI304 to jeden z naszych najlepszych odpływów liniowych. Dzięki specjalnej fazie produkcji jest on łątwy w utrzymaniu czystości. Odpływ dostępny jest w kilku rozmiarach by idealnie pasować do kabiny lub drzwi prysznicowych, które znajdziesz w naszej ofercie.