25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA U8000 UMYWALKA NABLATOWA AMELIA BLACK MARBLE SHINY
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Sposób montażu: | Nablatowa |
|---|---|
| Kolor umywalki: | czarny/złoty |
| Długość umywalki (mm) | 480 mm |
| Szerokość umywalki (mm) | 345 mm |
| Wysokość umywalki (mm) | 135 mm |
| Głębokość umywalki (mm) | 105 mm |
| Materiał: | Ceramika sanitarna |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Piękna i niezwykle funkcjonalna umywalka Amelia w kolorze czarnym ze złotym żyłami imitującymi naturalny kamień. Jest to produkt, który w doskonały sposób wypełni Państwa przestrzeń łazienkową zachowując nienaganny wygląd i estetykę wnętrza. Umywalka jest przystosowana do montażu na blacie bądź szafce. Dzięki specjalnej fazie produkcji jest trwała i łatwa w utrzymaniu czystości. Najwyższa jakość ceramiki sanitarnej o błyszczącym czarnym wykończeniu zwróci uwagę każdego