25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA UMYWALKA NABLATOWA AMELIA WOOD MATT
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Sposób montażu: | Nablatowa |
|---|---|
| Kolor umywalki: | brązowy |
| Głębokość umywalki (mm) | 105 mm |
| Materiał: | Ceramika sanitarna |
| Wysokość umywalki (mm) | 135 mm |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Długość umywalki (mm) | 480 mm |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Szerokość umywalki (mm) | 345 mm |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Prezentujemy Państwu piękną i niezwykle funkcjonalną i nowoczesną umywalkę. Jest to produkt, który w doskonały sposób wypełni Państwa przestrzeń łazienkową zachowując nienaganny wygląd i estetykę wnętrza. Umywalka jest przystosowana do montażu na blacie bądź szafce. Została wykonana z wysokogatunkowej ceramiki sanitarnej. Dzięki specjalnej fazie produkcji jest trwała i łatwa w utrzymaniu czystości.
Odpowiednie baterie i syfony do umywalki znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu
*Umywalka posiada białe ślady przy otworze odpływowym, będące efektem fabrycznego malowania, które po zamontowaniu syfonu, korka lub odpływu są niewidoczne i nie wpływają na funkcjonalność produktu.