25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA U8880 UMYWALKA NABLATOWA CRISTAL GREY 39
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Sposób montażu: | Nablatowa |
|---|---|
| Kolor umywalki: | szary |
| Długość umywalki (mm) | 400 mm |
| Szerokość umywalki (mm) | 400 mm |
| Wysokość umywalki (mm) | 110 mm |
| Głębokość umywalki (mm) | 95 mm |
| Grubość szkła: | 8 mm |
| Materiał: | Szkło |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Nowoczesna kryształowa umywalka z serii Cristal będzie wspaniale wyróżniać się w twojej stylowej łazience. Została wykonana z wysokogatunkowego szkła, przystosowana do montażu na blacie bądź szafce. Ciekawy efekt wizualny podkreśli odbijające się w kryształkach światło. Umywalka o kryształowym wykończeniu niewątpliwie wyróżnia się ciekawym wzornictwem i designem.