25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
TOOLIGHT LAMPA SUFITOWA WISZĄCA LED APP1772-CP Złoto Szczotkowane
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry techniczne
| Producent: | Toolight |
|---|---|
| Model: | APP1772-CP |
| Rodzaj lampy: | Sufitowa - wisząca |
| Długość (mm): | 600 |
| Szerokość (mm): | 600 |
| Długość przewodu (mm): | 950 |
| Zasilanie: | sieciowe ~220V - ~240V |
| Materiał wykonania: | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Strumień świetlny: | 3001 - 3500 lm |
| Kolor lampy: | złoty szczotkowany |
| Liczba punktów światła: | zintegrowane źródło LED |
| Zastosowany gwint: | zintegrowane źródło LED |
| Barwa światła: | zimna, neutralna, ciepła |
| Klasa energetyczna: | D - G |
| Źródło światła w komplecie: | Tak |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Pomieszczenie: | biuro, jadalnia, korytarz/schody, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Maksymalna moc żarówki: | - |
| Moc: | 55W |
| cechy dodatkowe: | regulacja wysokości, pilot w zestawie |
Opis
Okrągły, dwupoziomowy żyrandol łączy dekoracyjny charakter z nowoczesną formą. Metalowa obręcz w kolorze szczotkowanego złota, połączona z fakturowanym na kryształ obrzeżem, przez które wydobywa się światło, będzie stanowić piękną i efektowną ozdobę każdego eleganckiego wnętrza.
Światło pięknie załamuje się przez fakturowaną obręcz, dając równomierną, przyjemnie rozproszoną jasność, a szczotkowane na złoto elementy dodają lampie klasy. Duży rozmiar żyrandola i dwa poziomy obręczy pozwolą na efektowne oświetlenie nad stołem w jadalni, w salonie lub holu jako główny punkt świetlny z wyraźnym akcentem dekoracyjnym.
Żyrandol idealnie sprawdzi się również w przestrzeniach komercyjnych, jak hotelowe lobby