Menu
- Panele Winylowe(96)
- Klamki(203)
- Forniry Kamienne(51)
- Panele Winylowe SPC-ścienne(33)
- Listwy Brodzikowe(19)
- Meble ogrodowe(6)
- Meble salonowe(5)
- Wyprzedaż Paneli(74)
- Szyldy(30)
- Cersanit Akcesoria Łazienkowe(32)
- Oświetlenie(171)
- Lampy wiszące(108)
- Kinkiety(41)
- Lampy stojące(22)
- Plafony(0)
- Akcesoria-Listwy(5)
- Kamień Elewacyjny(24)
- Panele Podłogowe(415)
- Podłogi naturalne(24)
- Akcesoria Podłogowe(65)
- Drzwi(22)
- Płytki ceramiczne - Flizy(320)
- Ceramika Sanitarna(1513)
- Stelaże Podtynkowe(160)
- Meble łazienkowe(851)
- Akcesoria łazienkowe(374)
- Baterie i syfony(3192)
- Panele Prysznicowe(247)
- Wanny i Parawany(566)
- Brodziki(332)
- Kabiny i Drzwi prysznicowe(1186)
- Zlewozmywaki(178)
- Chemia budowlana(30)
- OUTLET(107)
- Technika grzewcza(246)
Nowości
Promocje
Promocje
702,00 zł
Cena regularna:
1 051,99 zł
654,00 zł
Cena regularna:
832,00 zł
718,00 zł
Cena regularna:
920,00 zł
399,00 zł
Cena regularna:
504,00 zł
411,17 zł
Cena regularna:
456,86 zł
533,66 zł
Cena regularna:
592,95 zł
778,60 zł
Cena regularna:
865,11 zł
625,51 zł
Cena regularna:
695,01 zł
1 008,96 zł
Cena regularna:
1 121,07 zł
778,60 zł
Cena regularna:
865,11 zł
466,21 zł
Cena regularna:
630,01 zł
Produkt dnia
25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
TOOLIGHT LAMPA G002-CP CHROME
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis
Nowoczesna lampa Led o unikalnym, kwiatowym kształcie to propozycja dla osób poszukujących efektownego oświetlenia w stylu glamour. Chromowana oprawa w połączeniu z błyszczącymi kryształkami tworzy wyjątkowy efekt świetlny, który podkreśli elegancję każdego wnętrza – zarówno salonu, jadalni, jak i sypialni. Lampa doskonale rozprasza światło, tworząc przyjemną atmosferę i nadając przestrzeni ekskluzywnego charakteru. Zastosowana technologia Led to nie tylko energooszczędność, ale również długowieczność i niezawodność. Regulowana wysokość zawieszenia umożliwia dopasowanie lampy do różnych pomieszczeń, a solidne wykonanie z wysokiej jakości materiałów zapewnia trwałość i komfort użytkowania przez wiele lat.
Parametry techniczne
| Model | G002-CP |
| Rodzaj lampy | Sufitowa - wisząca |
| Szerokość (mm) | 540 |
| Długość przewodu (mm) | 850 |
| Zasilanie | sieciowe ~220V - ~240V |
| Materiał wykonania | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Strumień świetlny | 3001 - 3500 lm |
| Kolor lampy | Chrom |
| Liczba punktów światła | zintegrowane źródło LED |
| Zastosowany gwint | zintegrowane źródło LED |
| Barwa światła | Neutralna |
| Temperatura barwy | 4000K |
| Klasa energetyczna | A - G |
| Źródło światła w komplecie | 1 |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Pomieszczenie | Biuro, Jadalnia, Korytarz/schody, Kuchnia, Salon, Uniwersalne |
| Maksymalna moc żarówki | - |
| Moc | 48W |
| cechy dodatkowe | Regulacja wysokości |