25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
TOOLIGHT LAMPA SUFITOWA WISZĄCA LED LHJ103-2CP ZŁOTA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry techniczne
| Producent: | Toolight |
|---|---|
| Model: | LHJ103-2CP |
| Rodzaj lampy: | Sufitowa - wisząca |
| Długość (mm): | 1630 |
| Szerokość (mm): | 40 |
| Wysokość (mm): | 200 |
| Długość przewodu (mm): | 1400 |
| Zasilanie: | sieciowe ~220V - ~240V |
| Materiał wykonania: | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Strumień świetlny: | 3001 - 3500 lm |
| Kolor lampy: | złoty, różowe złoto |
| Liczba punktów światła: | 2 |
| Zastosowany gwint: | zintegrowane źródło LED |
| Barwa światła: | ciepła |
| Temperatura barwy : | 3000K |
| Klasa energetyczna: | D - G |
| Źródło światła w komplecie: | Tak |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Pomieszczenie: | biuro, jadalnia, korytarz/schody, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Maksymalna moc żarówki: | - |
| Moc: | 10W |
| cechy dodatkowe: | regulacja wysokości |
Opis
Ta designerska lampa wisząca Led przyciąga uwagę swoją formą i efektownym wykończeniem w kolorze jasnego różowego złota. Dwa punkty światła w kształcie kwiatu będą świetnym i efektownym akcentem w aranżacji wnętrza.
Zintegrowany moduł Led zapewnia równomierne, przyjemne dla oka oświetlenie, idealne do nowoczesnego salonu, jadalni lub reprezentacyjnego holu.
Lampa doskonale sprawdzi się jako dominujący akcent dekoracyjny w pomieszczeniach urządzonych w stylu glamour, modern classic lub art déco.