25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
TOOLIGHT LAMPA WISZĄCA LED APP1800-CP ZŁOTA SZCZOTKOWANA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry techniczne
| Producent: | Toolight |
|---|---|
| Model: | APP1800-CP |
| Rodzaj lampy: | Sufitowa - wisząca |
| Długość (mm): | 800 |
| Szerokość (mm): | 800 |
| Wysokość (mm): | 200 |
| Długość przewodu (mm): | 1100 |
| Zasilanie: | sieciowe ~220V - ~240V |
| Materiał wykonania: | metal, tworzywo sztuczne |
| Strumień świetlny: | 3001 - 3500 lm |
| Kolor lampy: | złoty, złoty szczotkowany |
| Liczba punktów światła: | 10 |
| Zastosowany gwint: | zintegrowane źródło LED |
| Barwa światła: | neutralna |
| Temperatura barwy : | 4000K |
| Klasa energetyczna: | A - G |
| Źródło światła w komplecie: | Tak |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Pomieszczenie: | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Maksymalna moc żarówki: | - |
| Moc: | 70W |
| cechy dodatkowe: | regulacja wysokości |
Opis
Stylowa lampa wisząca Led to połączenie nowoczesnego designu z luksusowym wykończeniem w kolorze szczotkowanego złota. Jej wyjątkowa forma, oparta na połączeniu 10 ledowych kręgów sprawia, że doskonale prezentuje się zarówno w eleganckim salonie, jak i w jadalni czy przestrzeni hotelowej. Wbudowane energooszczędne źródło światła Led zapewnia jasne i przyjemne oświetlenie, które dodatkowo podkreśla połysk złotych elementów oraz ciekawą formę lampy.
Lampa będzie znakomitym wyborem dla osób, które szukają dekoracyjnego, a jednocześnie funkcjonalnego oświetlenia w stylu glamour lub nowoczesnym