25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
TOOLIGHT Lampa Stojąca Podłogowa LED APP1416-F Gold
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry techniczne
| Producent: | Toolight |
|---|---|
| Model: | APP1416-F |
| Rodzaj lampy: | Stojąca |
| Szerokość (mm): | 20 |
| Wysokość (mm): | 1450 |
| Długość przewodu (mm): | 1750 |
| Zasilanie: | sieciowe ~220V - ~240V |
| Materiał wykonania: | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Strumień świetlny: | 1001 - 1500 lm |
| Kolor lampy: | złoty |
| Liczba punktów światła: | zintegrowane źródło LED |
| Zastosowany gwint: | zintegrowane źródło LED |
| Barwa światła: | neutralna |
| Klasa energetyczna: | A - G |
| Źródło światła w komplecie: | Tak |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Pomieszczenie: | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, pokój dziecięcy, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Moc: | 12W |
| cechy dodatkowe: | włącznik nożny na przewodzie |
Opis
Lampa została wykonana z wysokiej jakości materiału odpornego na zarysowania czy uszkodzenia mechaniczne. Wyjątkowy wygląd nie wyklucza żadnej aranżacji – prosty styl sprawia, że lampa pasować będzie do każdego typu pomieszczenia, zarówno kuchni, salonu czy sypialni. Dzięki zastosowaniu pasma Led, lampa zużywa bardzo mało energii i zachowuje bardzo długą żywotność.