25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
TOOLIGHT LAMPA WISZĄCA SZKLANA KULA G108-1W ZŁOTA E27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
LAMPA WISZĄCA SZKLANA KULA G108-1W ZŁOTA E27
Parametry techniczne
| Producent: | Toolight |
|---|---|
| Model: | G108-1W |
| Rodzaj lampy: | Sufitowa - wisząca |
| Długość (mm): | 1000 |
| Długość przewodu (mm): | 900 |
| Zasilanie: | sieciowe ~220V - ~240V |
| Materiał wykonania: | metal, tworzywo sztuczne |
| Strumień świetlny: | określony przez żarówkę |
| Kolor lampy: | biały, czarny |
| Liczba punktów światła: | 1 |
| Zastosowany gwint: | E27 |
| Barwa światła: | określona przez żarówkę |
| Klasa energetyczna: | A - G |
| Źródło światła w komplecie: | Nie |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Pomieszczenie: | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, salon, uniwersalne |
| Maksymalna moc żarówki: | 60W |
| cechy dodatkowe: | regulacja wysokości |
Opis
Lampa wisząca w kształcie białej kuli w złotej oprawie, to nasza propozycja o eleganckim, nowoczesnym designie. Jej klasyczna forma to wyrazisty akcent dekoracyjny, który znakomicie wkomponuje się w aranżacje nowoczesnych wnętrz. Połączenie matowego, białego światła z detalami w kolorze złotym dodaje lampie luksusowego charakteru, czyniąc ją doskonałym wyborem zarówno do salonu, jak i jadalni czy przestrzeni komercyjnych.
Lekka konstrukcja zawieszona na regulowanym przewodzie pozwala na dopasowanie wysokości do indywidualnych potrzeb. Ta lampa to idealne połączenie stylu i funkcjonalności – świetna opcja dla tych, którzy cenią estetykę i nowoczesną technologię w jednym.