25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
TOOLIGHT Lampa kryształowa wisząca APP1314-CP Czarna
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry techniczne
| Producent: | Toolight |
|---|---|
| Model: | APP1314-CP |
| Rodzaj lampy: | Sufitowa - wisząca |
| Seria lampionów: | Kryształ |
| Szerokość (mm): | 800 |
| Wysokość (mm): | 1200 |
| Zasilanie: | sieciowe ~220V - ~240V |
| Materiał wykonania: | metal, tworzywo sztuczne |
| Strumień świetlny: | określony przez żarówkę |
| Kolor lampy: | czarny, różowe złoto |
| Liczba punktów światła: | 8 i więcej |
| Zastosowany gwint: | E27 |
| Barwa światła: | określona przez żarówkę |
| Klasa energetyczna: | A - G |
| Źródło światła w komplecie: | Nie |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Pomieszczenie: | biuro, jadalnia, korytarz/schody, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Maksymalna moc żarówki: | 60W |
| Moc: | 60W |
Opis
Lampa sufitowa wisząca w stylu Glamour to wyjątkowe oświetlenie, które doda elegancji i luksusu do Twojego wnętrza. Do produkcji lampy użyto materiału najlepszego gatunku. Pozwala to na uzyskanie idealnej powierzchni, odpornej na zarysowania oraz wszelkie otarcia czy uszkodzenia mechaniczne. 16 punktów świetlnych zapewnia doskonałe oświetlenie nawet w dużych pomieszczeniach.
Wyjątkowy kształt i zastosowany materiał nie wyklucza żadnej aranżacji. Dzięki swojemu wyjątkowemu wyglądowi i funkcjonalności, z pewnością stanie się ozdobą każdego wnętrza.
Lampa do samodzielnego montażu, nie zawiera żarówek w komplecie.