25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
TOOLIGHT LAMPA KRYSZTAŁOWA WISZĄCA APP1113-4CP ZŁOTA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Producent: | Toolight |
|---|---|
| Model: | APP1113-4CP |
| Rodzaj lampy: | Sufitowa - wisząca |
| Seria lampionów: | Kryształ |
| Długość (mm): | 280 |
| Szerokość (mm): | 850 |
| Wysokość (mm): | 865 |
| Długość przewodu (mm): | 540 |
| Zasilanie: | sieciowe ~220V - ~240V |
| Materiał wykonania: | szkło, aluminium, metal |
| Strumień świetlny: | określony przez żarówkę |
| Kolor lampy: | złoty |
| Liczba punktów światła: | 5 |
| Zastosowany gwint: | E27 |
| Barwa światła: | określona przez żarówkę |
| Klasa energetyczna: | A - G |
| Źródło światła w komplecie: | Nie |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Pomieszczenie: | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, pokój dziecięcy, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Maksymalna moc żarówki: | 60W |
| Moc: | 60W |
Opis
Do produkcji lampy użyto materiału najlepszego gatunku. Pozwala to na uzyskanie idealnej powierzchni, odpornej na zarysowania oraz wszelkie otarcia czy uszkodzenia mechaniczne. Wyjątkowy kształt doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu niezależnie od stylu jego wykończenia.
Wyjątkowy kształt i zastosowany materiał nie wyklucza żadnej aranżacji. Lampa idealnie wypełni przestrzeń każdego typu pomieszczenia: salonu, sypialni, korytarza.
Lampa do samodzielnego montażu, nie zawiera żarówek w komplecie.